0322 459 35 36 - 0506 976 90 08
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
May Teknoloji Hakkımızda

 

MAY LAZER  MEDİKAL 2010  yılında salon ekipmanları ve lazer epilasyon Cihazları Tasarlamak için profesyonel teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.
18 yıllık tecrübe ile Türkiyenin her iline hizmet vermeye devam ediyoruz.

Günümüze kadar birçok marka ve modelin servis desteğini veren bizler bundan sonra da en iyi hizmet kalitesi ve yerinde servis desteği ile yanınız da olacağız.

Çeşitli marka ve modeller için teknik servis sağlayıcısı olarak ;
Türkiye genelinde salon ekipmanları ve İpl epilasyon cihazlarının filtre, safir, başlık ve lamba değişimlerini garantili olarak yapmaktadır.

Yedek parça ipl tamir aylık ve yıllık periyodik bakım hizmetleri ister sözleşmeli ister talep doğrultusunda tarafımızdan yapılmaktadır.

Atış sınırlandırması olan İpl epilasyon cihazlarının sınırlandırmaları ve şifreleri tarafımızdan kaldırılmaktadır.

Ayrıca,
IPL yedek parçaları ,IPL Lamba,IPL Başlık Tamiri,IPL Soğutma Problemleri,Power Supply,Anakart ,Flashlamp Değişimi gibi konularda bölge genelinde hizmet vermektedir.

MAY TEKNOLOJİ ÇÖZÜM ÜRETİR

Misyonumuz

  • Adanada Lazer Epilasyon Üretimi Yapan  kalite ve güvende, doğru adres olup hep lider kalarak bir dünya markası olabilmektir.
  •  Lazer Teknik Servis olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.